23.4 C
New York
Saturday, July 13, 2024

Buy now

spot_img

Ui Та Ux Дизайн: У Чому Різниця?: Стаття З Блогу It-школи Hillel

Тобто коли людині більше не потрібно говорити, чому така кнопка повинна займати таке місце, його вже можна вважати міддлом. Він займає майже стільки ж часу, скільки створення екрана з нуля. Адже кожну плашку потрібно виміряти, зафіксувати всі параметри і назвати якось у дусі «main_bg_dark».

хто такий  UX/UI Designer

При цьому обидва напрямки дотримуються подібного підходу. Природно і UI- і UX-дизайнери будуть досліджувати те, чого хочуть користувачі. А саме, чого ж вони очікують від додатків/сервісів, що розробляються? Зворотній зв’язок інтегрується з кожним повторенням. Припустимо, що на якомусь етапі процесу розробки було вирішено, що на екран необхідно додати додаткові кнопки.

У цій статті ми розглянемо основну різницю між UX та UI дизайном, а також їхню взаємодію. Подібно до цього будується робота і у розробників – якщо раніше йшлося про “просто програмістів”, тепер інакше як back-end і front-end таких фахівців не називають. UI/UX дизайн — це проєктування будь-яких інтерфейсів користувача, в яких зручність використання так само важлива, як і зовнішній вигляд. Також для прокачування скіллів та поповнення знань слід читати книги з дизайну сайтів, психології та маркетингу. UI/UX-дизайнер зазвичай працює спільно з маркетологами та бізнес-аналітиками для вивчення та аналізу потреб, очікувань споживачів.

Чому Ui / Ux Дизайн Популярний Серед Новачків В It:

Розробка зрозумілих користувачам інтерфейсів справа рук UX/UI-дизайнерів. Такі спеціалісти не просто малюють красиву картинку, а створюють дійсно продуктивні та функціональні прототипи та інтерфейси. Це подорож, під час якої відбувається багато досліджень, розмов, відкриттів і навчання, що забезпечує бажаний досвід не лише для бізнесу, але й для користувачів. Таким чином, сфера дизайну є значно більшою, ніж просто підвищення естетики. Це поширена проблема для тих, хто тільки придивляється до нової професії. Вивчення ознайомлювальних матеріалів в інтернеті і участь у всіляких онлайн-вебінарах ще не дають гарантій, що ви не помилитеся з вибором.

Основи графічного дизайну та анімації, ази колористики і типографіки, робота з персонажами – все це передбачено в програмі навчального курсу з UI / UX. Перш ніж оплачувати курс по вебдизайну в Києві, переконайтеся, чи володієте тими якостями, які властиві класичному вебдизайнеру. Якщо вони відсутні у вашому особистісному арсеналі, це прямий показник того, що варто розглянути навчання іншим IT-напрямками (а може навіть не IT).

У ньому зібрано численні UI з відеоігор, причому все поділено за жанрами. Завдяки сайту вийде підглянути щось цікаве або відібрати грамотні референси. Людина не може «на потоці» щось вигадувати, це призводить до вигоряння. А UI/UX-дизайнер постійно чергує логіку, креативність та механічні завдання, що дозволяє підтримувати здоровий робочий ритм. UI/UX-дизайнер повинен бути адаптивним, особливо якщо він працює над різними проєктами. Адже часом потрібно переключатися на різні стилі і завдання протягом одного дня.

Точна естетика, яку вони вибирають, залежить від них, але основні «правила» або необхідність відповідати очікуванням користувачів – це те, що дизайнери ігнорують на свій страх і ризик. Це відмінний досвід, який допоможе знайти у вашому навчанні/роботі недоліки та упущення. Переказ нещодавно здобутих знань допоможе закріпити матеріал. Необхідно вивчити структуру сайту і мати теоретичну базу про будову простих чи складних сайтів з подальшою практикою. Звертаючи увагу на деталі, відповідаючи на питання в голові, вивчивши теорію, ви почнете дивитися сайт не тільки з точки зору користувача, але і з професійної. Кожна з цих ролей, на мій погляд, має більше значення, ніж просто малювати дизайн так, щоб це було красиво.

Деякі дизайнери, особливо початківці, роблять ставку на красу, тому намагаються відмалювати привабливу сторінку з яскравими кнопками, забуваючи про зручність користувача. Досягти цього можна, використовуючи основні принципи UI/UX-дизайну. Прототипи дозволяють дизайнерам перевірити функціональність. Вони допомагають розробникам забезпечити відповідність між системою та її користувачами перед початком створення кінцевого продукту. Прототипи дозволяють дизайнерам тестувати як функціональність сторінки, так і загальну навігацію. У міру виявлення проблем, UX дизайнер може пройти кілька ітерацій, перш ніж досягти дизайну, який відповідає цілям бізнесу та користувача.

  • Якщо ви серйозно налаштовані вступати до вищого навчального закладу, визначтеся з країною, в якій хочете навчатися, і виберіть ВНЗ з відповідними умовами.
  • Тільки лід формував цінник і терміни якраз на основі початкових запитів клієнта.
  • Досліджує проблеми клієнтів, їх інтереси, способи споживання контенту, аналізує конкурентів.
  • Щоб зробити ваше навчання ефективним, і ви могли впевнено шукати першу роботу – прогляньте кваліфікованих менторів з UI/UX дизайну тут.
  • У ній йшлося про те, що взаємодія людини з продуктом має бути легкою, тоді дизайнер виконав свою роботу на всі сто.
  • А зроблена робота коштує дорожче і потребує більше часу.

Навіть якщо UI-дизайнер має готовий UX, основна частина роботи все одно пов’язана з психологією користувача. Необхідно розуміти, навіщо саме гравцю потрібен кожен екран. Вже на стадії UI варто зробити все так, щоб користувач правильно та швидко отримував інформацію, яку до нього хочуть донести розробники. Ручка для чашки — це теж інтерфейс, за допомогою якого ми беремо чашку, щоб не обпектися. Тоді люди мали просто хапати їх рукою, що не дуже зручно та потенційно небезпечно.

Обов’язки Графічного Дизайнера

Тому завдання полягає в створенні грамотного веб-сервісу, за яким стоїть не тільки індивідуальний стиль інтерфейсу, але продумані бізнес-процеси. Коли сайтів не просто багато, коли вони вже не бонус і не доповнення, а необхідність і основний інструмент для отримання прибутку, робити “просто красиво” вже не підходить. Ще порівняно недавно дизайнер був просто фахівцем – йому надходило завдання “намалювати сайт”, ніж він, власне, і займався, не розділяючи свою роботу наUXіUIнапрямку. Сайти були в цілому схожі за концепцією, знай та роби “красиво”, і щоб візуал відповідав посилу бренду. UI/UX дизайнери повинні гарантувати, що ваш сайт зручний для користувача, інтуїтивно зрозумілий, на ньому легко орієнтуватися і знаходити необхідну інформацію.

Левова ж частка часу йде на збір даних від замовника, проведення інтерв’ю з користувачами та аналіз отриманої інформації, створення концептів та ідей, а також їх втілення в життя. UI Design (User Interface) перекладається як «призначений для користувача інтерфейс». Він складається з кнопок, натиснених користувачами, текстів, які вони читають, зображень, полів введення тексту і всіх інших елементів, з якими взаємодіє користувач. Крім того, він включає в себе макет екрану, переходи, анімацію інтерфейсу і кожну мікро-взаємодію. Будь-який візуальний елемент, взаємодія або анімація повинні бути розроблені в процесі UI-дизайну.

Тоді намагайтеся у портфоліо все викладати у подібному стилі. Так ви і руку наб’єте, і підвищите шанси, що займатиметеся проєктом своєї мрії. Згодом можна навіть приховати старі роботи, якщо ви не хочете, щоб вас оцінювали за ними. Клієнт виявиться у захваті від іконки — і запросить ще двадцять таких, щоб переробити всю гру в такому стилі. Тільки лід формував цінник і терміни якраз на основі початкових запитів клієнта.

Загальною метою дизайнера продукту є створення продукту, який задовольняє потреби та очікування користувачів, є ефективним та зручним у використанні, і відповідає стратегії компанії. Вони грають важливу роль у процесі розробки та вдосконалення продуктів. Є частиною UX та включає в себе досвід бренду, найчастіше це інтернет-магазини. Потрібно розуміти, що UI / UX націлений не просто на опрацювання вебмакету, а на створення його максимально зручним.

Побачивши їх роботу, я зрозумів, що майже нічого не знаю про дизайн-процеси, корисні UX-активності та про роль дизайнера на проєкті. Це стало поштовхом швидко опановувати нові навички та розвиватись в UX/UI дизайні. Як UI-дизайн, так і UX-дизайн повинні бути бездоганно виконані та ідеально узгоджені з раніше існуючими очікуваннями користувачів для створення кращого користувальницького досвіду. І лише коли ці дві «зірки співпадуть», результати можуть бути вражаючими. Якщо UX-дизайнер вирішить зробити щось інше, у нього повинна бути дуже вагома причина, тому що порушення очікуваної поведінки, ймовірно, змусить людей часто робити неправильні дії.

Навчання На Ui/ux-дизайнері У Різних Країнах

«Основне завдання — створити зручні та красиві мокапи — візуальне представлення екранів інтерфейсів на тлі самої гри. Потрібно правильно розставити всі елементи, щоб гравцеві було зручно та приємно взаємодіяти з грою. Це особливо важливо в мобільній розробці, де всі елементи керування розташовані просто на екрані. Тут потрібні акценти на важливих елементах, але водночас необхідно балансувати, щоб вони не забирали на себе забагато уваги, не відривали гравця від безпосереднього геймплею». Також сьогодні багато спеціалізованих якісних курсів.

хто такий  UX/UI Designer

UX дизайнери повинні мати можливість швидко та ефективно створювати прототипи. Одна з ключових проблем, на якій акцентують майже всі UI/UX Designers, — брак якісного навчання для таких спеціалістів. Це пов’язано, зокрема, з тим, що інтерфейси постійно перебувають під впливом трендів. Якщо з десять років тому всі хотіли реалістичні кнопки й були поціновувачами скевоморфізму, то згодом прийшла хвиля популярності флет-дизайну. Ще з часом Apple змінив смаки і задав курс на glassmorphism. Тому для початку можна взяти олівець, зошит і зробити нариси ідей, а вже потім відкривати Figma, Adobe Photoshop та інші програми для їх втілення».

Завдання Ui/ux-дизайнера

Адже так можна покращити наявний макет або натрапити на якісь гарні ідеї. Дехто нехтує цим етапом, що ніколи не йде на користь грі. Причому досить простого розуміння, вміти малювати зовсім не обов’язково.

UX/UI-дизайнер відповідає за функціональність і зовнішній вигляд кінцевого продукту. «Ця професія — про тренди, вміння дивитися і вчитися. Є курси, хтось викладає статті, але це не повноцінна освіта.

Ті хто працюють в UX-дизайні найбільш зацікавлені в очікуваннях користувачів. Всі події і взаємодії, які користувачі мали з кожним додатком раніше у своєму житті, допомагають встановити їх очікування щодо того, як інтерфейси повинні працювати. Якщо UX-дизайнер не знайомий з цими очікуваннями, він може ненавмисно спроектувати інтерфейсну взаємодію, яке здається їм логічним, але порушує загальноприйняті уявлення. Користувачам не подобається, коли інтерфейс поводиться зовсім інакше, ніж вони очікували, і це може негативно вплинути на їх роботу. Перш за все, UI-дизайнери повинні переконатися, що обрана ними візуальна мова відповідає класу додатку.

Навчання відбувається за такими напрямами як інженерія ПЗ, комп’ютерна інженерія, комп’ютерні науки, інформаційні системи та технології. На кафедрі готують спеціалістів за напрямами «Графічний дизайн» («Фотовідеодизайн», «Web-дизайн», «Motion-дизайн») та «Промисловий дизайн». Продумує поєднання кольорів, розробляє шрифти, адаптує сторінки для різних пристроїв. Лаконічні форми з мінімальними даними для введення, щоб не відлякувати споживачів. А на нашому курсі UI/UX ви зможете опанувати цю професію та знайти свою першу роботу в IT вже за three вакансія UX/UI Designer віддалено місяці. Кожен з цих фахівців має свої специфічні обов’язки та роль у проекті, але їх співпраця є важливою для створення ефективних, привабливих та зручних для користувачів продуктів.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles